Ehliyet Sınav Soruları

Ehliyet Sınav Soruları

Ehliyet Adaylarının Dikkatine!

Ehliyet alacak adaylara yardımcı sitemize hoşgeldiniz. Bu sayfada sizlere Ehliyet Çıkmış Sorular ile çıkması muhtemel soruları vereceğiz. Yeni Sınav sisteminde Ehliyet Sınav Soruları artık bilgisayar ya da tablet ortamında online olarak yapılmaktadır. Bu kısımda da aynı şekilde online olarak Ehliyet Soruları derledik ve anında cevaplarını alacaksınız. Burada yer alan Çıkmış Ehliyet Soruları ile geçmiş yıllardaki ehliyet soruları özellikle Ehliyet Kitabı‘na tam çalışamayanlara büyük katkısı olacaktır. Sürücü adaylarına şimdiden girecekleri sınavda başarılar diliyoruz…

Ehliyet Soruları Ağustos 2018

Ehliyet Sınav Soruları Nisan 2018

Ehliyet Çıkmış Soruları Şubat 2018

Ehliyet Soruları Aralık 2017

Ehliyet Sınav Soruları Ekim 2017

Ehliyet Çıkmış Sorular Temmuz 2017

Mayıs 2017 Ehliyet Sınav Soruları

Şubat 2017 Ehliyet Soruları

Aralık 2016 Çıkmış Ehliyet Soruları

Ekim 2016 Ehliyet Çıkmış Sorular

Ağustos 2016 Ehliyet Sınavı

Mayıs 2016 Ehliyet Sınavları

Şubat 2016 Ehliyet Sınav Soruları

Çıkmış Ehliyet Soruları Aralık 2015

Ehliyet Soruları Çıkmış Ekim 2015

Ehliyet Çıkmış Soruları

Ehliyet almak isteyen sürücü adayları bu sayfada 2019 Çıkmış Ehliyet Soruları ile birlikte önceki yıllarda Çıkmış Ehliyet Sınav Soruları bulabilirsiniz. Ehliyet Sınavı artık online olarak yapılmaktadır. Yeni ehliyet sınav sistemi olan e-sınav da Ehliyet Sınav Sonuçları en kısa sürede verilmektedir.

Ehliyet almak isteyen sürücü adayları önce e-sınav sistemine girerler. E-Sınavda başarılı olan adaylar direksiyon sınavına katılmaya hak kazanırlar. Ehliyet Sınav Soruları; 23 trafik, 12 İlk yardım, 9 motor ve 6 trafik adabı sorularından oluşmaktadır. Ehliyet Sınav Sonuçları geçmek için en az 70 puan üstü olmalıdır. 50 soruluk Ehliyet Sınavı’nı geçen adaylar direksiyon sınavına katılmaya hak kazanacaklardır. Ancak Ehliyet Sınavı Soruları başarılı olamayan adaylar 15 gün sonra tekrar Ehliyet Sınavına başvurabilecekler. Yukarıda 2019 Ehliyet Soruları, Çıkmış Ehliyet Soruları, 2019 Çıkmış Ehliyet soruları mevcuttur. Sadece bu sınavlardaki Ehliyet sorularını çözen adaylar büyük bir başarı elde etmiştir. Yapılan e-sınavlardaki sorular daha önce yapılmış olan Ehliyet çıkmış soruları ile benzerdir.

Çıkmış Ehliyet Soruları
Ehliyet Sınav Sonuçları